Laste riided

Laste riietes keskendume kaasaegsele stiilile ja kvaliteedile
Lotte
Tunnusjoonteks väikesed lustakad detailid Lottest ja ka tema sõpradest.

Lotte – pakub rõivaid lasteaialastele nii poistele kui tüdrukutele. Rõivad on mõeldud aktiivsetele lastele ja seetõttu on enim esindatud kollektsioonides pluusid, püksid, lisaks on ka kleite, seelikuid, pusasid, pesusid ning ööriideid.

Võta meiega ühendust
Brändijuht on Tiia Ave Saarnak
Mr.Marten junior
Koolivormi kollektsioonis leidub tooteid nii tüdrukule kui poisile pikkuses 110 – 170cm ja seda aasta läbi.

Kollektsioon koosneb mitmestest erinevatest seelikute, pluuside, pükste, vestide ja kudumite mudelitest. Tooted on disainitud eestis. Seelikute, pükste ja kudumite põhitoon on must, mida on selle iga muu tooniga sobivuse tõttu lihtne kohandada kooli Oma vormiks, lisades sinna logovärvides embleem või märgike. Pluuse on valikus nii pika kui lühikese varrukaga, nii satsidega kui ilma satsideta. Hinnad on väga kliendisõbralikud!

Võta meiega ühendust
Schoolwear
Kollektsioon koosneb mitmestest erinevatest seelikute, pluuside, pükste, vestide ja kudumite mudelitest. Tooted on disainitud Eestis.

Kollektsioonis on seelikud, püksid, pintsakud ja kudumid, mille põhitoon on must. Schoolweari tooteid on lihtne kohandada kooli Oma vormiks lisades rõivastele logovärvides embleeme või märke. Pluuse on valikus nii pika kui lühikese varrukaga, nii satsidega kui ilma satsideta. Hinnad on väga kliendisõbralikud!

Võta meiega ühendust
Lentiggini
Värvikirevad ning huvitavate mustritega rannarõivad.

Atraktiivne hind ja hea kvaliteet kohtuvad ilusa disainiga.

Võta meiega ühendust
Dirkje
Dirkje kollektsiooni märksõnadeks on armas, imeilus ja moodne.

Dirkje kollektsioon jaguneb kolmeks: pehme ja armas beebidele, mugavad ja kootud riided ning väikelastele mõeldud rõivad alates seelikutest ja teksadest kuni jopedeni välja.

Võta meiega ühendust
DJ DUTCHJEANS
DJ DUTCHJEANS kollektsioon on innovatiivne ning armas samal ajal.

Bränd alustas 2005. aastal ning sellest ajast peale on pakutud moodsaid lasterõivaste kollektsioone mõistlikus hinnaklassis. Tänu oma suurepärasele hinnale ja ainulaadsele stiilile on DJ DUTCHJEANS väga edukas kõikjal Euroopas ja ka mujal. DJeans on loodud väiksemale ja suuremale lapsele.

Võta meiega ühendust
Carodel
Carodel on lahedate ja mänguliste lasteriiete tootja Belgiast

CARODEL NV loodi 1986. aastal. Carodel toodab lasteriideid ning iga hooaeg kollektsioon koosneb umbes 1200 tootest, mis hõlmab nii tavalisi tooteid, kui ka komplekte. Nende valikus on kõike, mida ühele lapsele on vaja ja seal juures veel väga hea hinnaga!

Võta meiega ühendust
Vegotex
Kollektsioonid on alati põnevad, trendikad ja samas praktilised, mugavad ja taskukohased

Vegotex International NV alustas äritegevust väikese Belgia firmana, mis on nüüdseks kogunud tunnustust üle kogu maa, pakkudes laia rõivavalikut kogu perele. Tuntumateks kaubamärkideks E-Bound, Emoi, Tricky-Tracks, Lemon Beret.

Võta meiega ühendust
Nickel
Saksa kaubamärk, mis toob turule peamiselt spordirõivaid ja seda kogu perele.

Nickel’i kollektsioonis on suusakostüümid, kindad, mütsid,  sallid, püksid, vihmariided, jakid, joped ja  mantlid lastele, meestele ja  naistele.  Lisaks spordirõivastele võib igal hooajal leida kollektsioonist veel klassikalisi, lihtsaid ja praktilisi ülerõivaid.

Võta meiega ühendust