Author Photo

Meil on 23. aastane kogemus rõivamüügi valdkonnas

House of Trends on riiete ja aksessuaaride hulgimüügifirma Baltikumis. „Ühest majast kõik“ on meie juhtlause, millega pakume oma koostööpartneritele võimalust aega kokkuhoida. Meilt leiab jaekaupmees laia tootevaliku vähese vaevaga.

Tänane House of Trends sai alguse 1993. aastal. 23. aastase tegevusaja jooksul oleme olnud Baltikumis edasimüüjaks paljudele tuntud kaubamärkidele. Koos aja ja turu vajaduste muutustega oleme ka meie pidevas arengus.

Ülevaate meie tänastest kollektsioonidest ja tootevalikust leiad siitsamast kodulehelt. Väärtusta oma aega…

Alo Lilleberg, juhatuse esimees

Meie eelised

Kollektsioonide juhtimine, turundustegevused, müügianalüüs, meelelahutus

Brändide ja kollektsioonide juhtimine

Head kliendisuhted on meie koostöö alus

Meie laia tootevaliku eest hoolitsevad kaks brändijuhti. Mõlemad neist hoolitsevad oma tootevaliku arendamise ja aktiivse müügitöö eest. Brändijuhi teadlikkus turu ja kliendi vajadustest ning soov teha oma tööd entusiasmi ja hoolivusega annab parimaid tulemusi mõlemale osapoolele.

Toetavad turundustegevused

Kasvatame brändide tuntust lõpptarbija jaoks

Kollektsioonide ja edasimüüjate vajadustest lähtuvalt oleme kaupmeestele abiks turundustegevuse korraldamisel. Toote väljapanekute abi kauplustes ja reklaammaterjalide tootmine on meie brändijuhtide igapäevane tööosa.
Koostöös brändidega korraldame tootepresentatsioone ja moeetendusi.

Toodete müügianalüüs kauplustes

Analüüsime jooksvalt müügitulemusi kauplustes

Peame oluliseks omada ülevaadet meie edasimüüjate müügitulemustest. Tänased teadmised aitavad meil teha paremaid otsuseid tulevikus. Oluline on teada, mis on meie töö tulemus.

Mood kui meelelahutus

Pakume emotsioone ja silmailu uute kollektsioonide esitlusel.

“Maja täis moodi” pakub jaekapmeestele võimaluse, et olla pidevalt innovatiivne, välja tuua moemaailma uuendusi ja tänaseid trende. Koostöös meie poolt esindatud brändidega korraldame moeetendusi ja presentatsioone töövälises õhkkonnas. Oleme justkui osa tänapäevasest meelelahutusärist.

320
Kaupluste võrgustik
26
Esindatud brändi
6
Enda brändi
10
Meie meeskond
23
Aastat tegevust rõivaturul
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST..
kui soovid meid enda partneriks